Підгаєцький В.М.

      

 

Підгаєцький Віталій Михайлович.   

Народився 13 жовтня 1972 року у м. Антрацит, Луганської області.

У 1997 році закінчив Вінницький державний медичний університет імені М.І. Пирогова.

 З 1997 р. по 1999 р. навчався в інтернатурі на базі кафедри травматології та ортопедії №2 КМАПО імені П.Л. Шупика, ортопедичного відділення Черкаської обласної лікарні, за спеціальністю травматологія і ортопедія.

З лютого по грудень 1999 року працював лікарем ортопедом-травматологом в Уманській міській лікарні.

З 1999 по 2001 р. навчався в клінічній ординатурі в Інституті травматології та ортопедії АМН України за спеціальністю травматологія і ортопедія.

З 2002 р. працюю у відділі ортопедії та травматології дорослих ДУ ”ІТО НАМНУ”, на базі якого функціонує “Республіканський центр ендопротезування великих суглобів”.

В травні 2011 року захистив кандидатську дисертацію на тему: ”Тотальне безцементне ендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба”. Дисертація присвячена покращенню ефективності тотального безцементного ендопротезування у хворих на остеоартроз кульшового суглоба. У дисертації представлено принципи передопераційного планування та розроблений алгоритм диференційованого підбору ендопротеза за формою, типом фіксації та характером функціонального покриття у хворих з різними  типами остеоартрозу.

Автор 63 наукових праць, серед яких 10 патентів, 7 з яких стосується ендопротезування кульшового суглоба.

Співавтор “Клініко-ренгенологічної оцінки результатів ендопротезування кульшового суглоба” та “ Анатомо-функціональної класифікації кісткових дефектів протезованого кульшового суглоба”. Один з авторів-розробників вітчизняного безцементного первинного та ревізійного ендопротезів кульшового суглоба ІТО-Мотор Січ.

сайт создан компанией